top of page

KANADA UNİVERSİTE & KOLEJ EĞİTİMİ

Kanada üniversiteleri dünya çapında birinci sınıf kurumlar sıralamasında yer almaktadır. Ülke çapında yaklaşık 100 kurum tarafından 15.000'e yakın lisans ve lisansüstü derece programı sunuluyor. Kanada üniversiteleri ve kolejleri, öğrencilere stajlar da dahil olmak üzere paha biçilmez uygulamalı deneyimler sağlayan çok çeşitli program ve disiplinlerde eğitim fırsatları sunuyor.

Öğrenciler mezun oldukları takdirde ise 1 yıl ile 3 yıl arasında oturma ve çalışma izni hakkına sahip oluyor. Bu durum okul sonrası Kanada'da yaşam planları yapan öğrenciler için büyük bir avantaj sağlıyor. 

Daha fazla bilgi için Okul Bilgileri sayfasından Kanada Üniversite ve Kolejleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kanadada eğitim

Eğitim hizmet paketimizi sizin için yapılandırırken hedefimiz sizin Kanada’daki eğitiminiz konusunda yol gösterici olmak, imkan ve talepleriniz doğrultusunda seçeneklerinizi belirlemek, kişisel olarak oluşturulacak strateji ve hareket planı ile başarı için ön koşulları hazırlamaktır. 

EDUPATHWAYS ÖĞRENCİ MENTÖRLÜK PROGRAMI

EduPathways Öğrenci Mentörlük Programı, yeni öğrencilerimizi aynı okulda bulunan tecrübeli öğrencilerimizle eşleştirerek, yeni ortamlarına uyum sağlamalarına ve üniversite ya da kolej hayatına rahatça geçmelerine yardımcı olur. Bu hizmet EduPathways aracılığı ile okul kabulu alan öğrencilerimiz için geçerlidir.

Öğrencilerimize sunduğumuz mentörlük hizmeti, Kanada'da yaşam ve Kanada'da okumak konularında karşılaşabilecekleri her türlü sorunda yanlarında olmayı amaçlar. Tecrübeli mentörlerimiz sayesinde, öğrencilerimiz Kanada'da hayatlarını daha kolay ve keyifli hale getirirken aynı zamanda eğitimlerinde de başarılı olabiliyorlar.

bottom of page