top of page

KANADA YAZ OKULLARI

Muhteşem doğal güzelliği, misafirperver kültürü ve geniş aktivite seçenekleri ile Kanada, unutulmaz bir yaz okulu deneyimi için mükemmel bir destinasyondur. Dil becerilerinizi geliştirmek, yeni yetenekler kazanmak veya sadece eğlenmek ve yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız, Kanada'daki yaz okulları tüm bunları ve daha fazlasını yapma fırsatı sunar. Açık hava maceralarından kültürel deneyimlere kadar, Kanada'nın yaz okullarında herkes için bir şeyler var. Öyleyse, çantanızı hazırlayın ve Kanada'da unutulmaz bir yaz geçirmeye hazırlanın!

Kanada yaz okulları, genç öğrencilerimizin hem gelecek kariyerlerine katkı sağlayan hem de yurtdışı tecrübesi kazanmalarına olanak sunan bir programdır. 14-17 yaş arası öğrencilerimizin ingilizce öğrenerek sosyalleşebilecekleri programlar hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Fanshawe College

ESL + CAREER EXPLORATION
PROGRAM

Programın içinde haftada 15 saatlik İngilizce
eğitimi bulunmaktadır. Öğrenciler gramer, okuma, yazma, dinleme, konuşma ve telaffuz 
becerilerini geliştirir. Öğrenciler Fanshawe College'daki akademik programlar ve kariyer tanıtımları sayesinde
farklı endüstri alanları hakkında bilgi sahibi olur. Turlar, konferanslar, endüstri profesyonelleri tarafından yapılan sunumlar ve daha fazlası!

Daha fazla bilgi için 2023 yılı sunumunu indirebilirsiniz!

Kanada yaz kampları
Columbia_International_College.png

Columbia International College

Learn English & Discover Canada

CIC, Kanada'nın en iyi yatılı liselerinden biri olarak bilinmektedir. Uluslararası öğrencilere özel olarak tasarlanmış eğitim sistemleri sayesinde hem öğrencilerin uyum sürecini hemde eğitimlerini ön planda tutmayı başarıyorlar. Okulun sunduğu yaz kampı fırsatlarını gözden geçirmek için aşağıdaki link üzerinden sunumları indirebilirsiniz.

sdfasdgads.png