top of page

KANADA'DA LİSE EĞİTİMİ

Nov-15-apply-to-school-in-Canada.jpg

Kanada'da liseler, kaliteli eğitimleri ve sundukları fırsatlarla dünyaca ünlüdür. Kanada'da lise eğitimi fiyatları değişiklik gösterirken, kaliteli eğitim her zaman önceliklidir. Kanada'da lise öğrencileri, dünyanın farklı yerlerinden gelen arkadaşlar edinerek kültürel olarak da zenginleşirler.

Ayrıca bu liseler, yüksek öğrenim için en iyi üniversitelerin kapılarını açacak birçok fırsat sunarlar. Kanada'daki liseler, öğrencilerin eğitimlerinin yanı sıra, toplumsal yaşama da uyum sağlamalarına yardımcı olacak birçok olanak sunarlar. Kanada da lise okumak öğrenciler için zorlayıcı bir tecrübe olabilir. Bunu güvenebileceğiniz bir danışman aracılığı ile yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Columbia_International_College.png

Columbia International College

Kanada'daki en büyük yatılı lise olan bu okul, 70'ten fazla ülkeden 1800 öğrenciye ev sahipliği yapıyor. 1500 yatak kapasitesi olan 5 modern ve konforlu yurdu bulunan okulda, öğrenciler evlerindeki kadar rahat hissediyorlar. Ayrıca yurtlar her zaman açık olduğu için öğrenciler istedikleri takdirde tatillerde de kalabiliyorlar.

CIC, öğrencilerin Kanada'nın en iyi üniversitelerine giden yolunu açıyor. Öğrenciler, üniversite bursları ve yerleştirmeleri konusunda da yardım alabiliyorlar. Okul, özel ihtiyaçları olan öğrencilere de yardımcı oluyor ve İngilizce yerleştirme testleri ve İngilizce eğitimi sunuyor. Her öğrencinin bir danışmanı da bulunuyor.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki broşürü indirebilirsiniz.

Total Care Education System

PATTISON HIGH SCHOOL

Transparent-background.png

2003 Yılında eğitime kapılarını açan Pattison High School, Vancouver'ın merkezinde eğitim alma imkanı sunuyor. 20 yıllık eğitim geçmişi olan okulun 2000'den fazla mezunu var. Çok dilli eğitmen kadrosu ile öğrencilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayan okul, öğrencilerin üniversiteye geçiş yolculuklarında da onlara yardımcı oluyor.

Okulun verdiği butik eğitim sayesinde öğrenciler bireysel olarak özel ilgi görme imkanı buluyor. Ayrıca okulun sunduğu danışmanlık hizmeti sayesinde öğrencilerin Kanada'da lise okuma süreçleri daha kolay bir hal alabiliyor. Kanada lise eğitimi öğrencilerin bireyselliğini güçlendirerek onları geleceğe hazırlamak üzerine ekstra özen gösteriyor.

Pattison High School ya da Kanada da lise imkanları hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page