top of page

Douglas College

British Colombia'nın en gözde kolejlerinden biri olan Douglas College hakkında merak edilenleri kısaca özetledik.1970 yılında eğitime başlayan Douglas College, British Colombia’nın en fazla mezun veren koleji olarak biliniyor. Yılda ortalama 25.000 öğrenciye eğitim veren kolejin Vancouver'da iki farklı kampüsü var. Kampüslerin toplu taşımaya olan yakınlıkları, Douglas College’ı en ulaşılabilir kolejlerden biri haline getiriyor.


62 farklı bölümde eğitim veren kolejin alanları aşağıdaki şekilde:Douglas College’in en övündüğü özelliklerinden birisi de ulaşımın kolay olması. Merkezi noktalardan iki kampüse de 30-35 dakika içerisinde uluşmak mümkün.


2019-2029 yılları arasında British Colombia için 861.000 yeni iş imkanı bekleniyor. Bu işlerin %77'si lise sonrası eğitim diploması ve lisans sonrası uzmanlık sertifikaları talep ediyor. Bu diploma ve sertifika programları için Douglas College bölgedeki en güçlü seçeneklerden bir tanesi.


Douglas College'ı daha yakından tanımak için kampüs turu videomuzu izleyebilirsiniz!Douglass College yetkilileri ile yaptığımız webinarı izleyerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz;Douglas College eğitim fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.


Eğer şimdiye kadar okuduklarınız ilginizi çekmeye yeterli olduysa, bizimle iletişime geçerek çok daha fazlasını öğrenebilir ve eğitim hayatınıza rahat bir adım atabilirsiniz.


Gallery

bottom of page