top of page

Durham College

Durham College, öğrencilerine pratik ve teorik eğitimler sunarak, öğrencilerin iş dünyasına hazırlanmalarını sağlamaktadır.
Durham College, 1967 yılında kurulan ve Ontario bölgesinde bulunan bir kolejdir. Durham College, öğrencilerine pratik ve teorik eğitimler sunarak, öğrencilerin iş dünyasına hazırlanmalarını sağlıyor. Durham College öğrencilerin aldıkları eğitimlerin uygulamalı olmasına oldukça özen gösteriyor, bu yüzden kolej bünyesinde alacağınız eğitimin kalitesinin yüksek olmasına dikkat ediyorlar. Ayrıca, öğrenciler okulun sunduğu staj ve iş fırsatları sayesinde, öğrenim gördükleri zamandan itibaren iş tecrübesi kazanabiliyorlar.İş Odaklı Programlar: Kolej, öğrencilerin iş dünyasına hazır olmalarını sağlayacak şekilde programlar tasarlar. Bu sayede öğrencilere sektörlerdeki en son trendleri ve teknolojileri öğretir ve öğrencilerin çalışma hayatlarında ihtiyaç duyacakları becerileri kazanmalarını sağlar.


Yüksek Kaliteli Eğitim: Okul, öğrencilerin başarılı olmalarını sağlamak için en son teknolojileri ve öğretim yöntemlerini kullanır.


Öğrenci Dostu Ortam: Öğrenci kulüpleri, spor salonları, yüzme havuzları ve kafeteryalar gibi birçok farklı etkinlikler bulunur. Ayrıca, okulun konumu da öğrencilere sportif faaliyetler açısından birçok farklı imkan sunar.


KAMPÜSLER

DC aynı zamanda kampüs içi konaklama imkanı da sunuyor. İki kişilik yurt odası şeklinde tasarlananan konutlar, öğrencilerin eğitim süreleri boyunca rahat bir yaşam sürmelerine destek oluyor.Durham College kampüs gezimizi izleyerek kampüsü daha yakından tanıyın!Durham College eğitim fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!


Eğer şimdiye kadar okuduklarınız ilginizi çekmeye yeterli olduysa, bizimle iletişime geçerek çok daha fazlasını öğrenebilir ve eğitimhayatınıza rahat bir adım atabilirsiniz.
Gallery

bottom of page