top of page

Fanshawe College

London'da bulunan Fanshawe College hakkında merak edilenleri kısaca özetledik.

Fanshawe College, London, Ontario’da yer alan ve aynı bölgede 8 farklı kampüsü olan bir kolejdir. London şehri, Toronto’ya 2 saat uzaklıkta olan ve Kanada’nın 11. büyük metropolitan şehirlerinden biri olarak bilinir. 21.000’den fazla öğrencinin 7.500’ü yabancı olan okulun şuana kadar ortalama 200.000’den fazla mezunu var.
 17 farklı alanda eğitim veren Fanshawe College’ın 200’ün üzerinde bölümü var. Co-op yapmak isteyen öğrenciler içinde 60 farklı bölüm sunabiliyor.

Kendi konaklama imkanlarına sahip olan okul bu konuda oldukça iddalı. Öğrenciler kampüs içinde, homestay ya da buldukları evlerde konaklayabiliyorlar. Kolejin sağladığı bursa dahil olan hizmetlerden biri de ücretsiz ulaşım.
Fanshawe College temsilcisi Ayşem Onar ile yaptığımız webinar'ın özetini izleyerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.Fanshawe College eğitim fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.


Eğer şimdiye kadar okuduklarınız ilginizi çekmeye yeterli olduysa, bizimle iletişime geçerek çok daha fazlasını öğrenebilir ve eğitim hayatınıza rahat bir adım atabilirsiniz!
Gallery

bottom of page