top of page

Fleming College

1967 Yılında kurulan, o günden beri inovasyon ve gelişime önem veren Flemming College, kaliteli eğitime önem veren herkesi kampüslerine davet ediyor.


1967 Yılında kurulan, o günden beri inovasyon ve gelişime önem veren Flemming College, kaliteli eğitime önem veren herkesi kampüslerine davet ediyor. Okulun 3 farklı kampüsü mevcut;

 

Ana kampüsü Sutherland Campus. Peterborough şehrinde yer alan kampüs okulun en büyük ve an fazla öğrenciye ev sahipliği yapan binası. Bölümlerin büyük bir çoğunluğu bu binada.


Frost Campus; Lindsay kasabasında yer alıyor. Kampüs özel olarak çevre ve doğal kaynaklar üzerine odaklanıyor.


Haliburton kampüsü ise aynı şekilde ufak bir kasaba olan Haliburton Highlands’te yer alıyor. Yerel sanatçılar tarafından da desteklenen kampüs okulun sanat bölümlerine ev sahipliği yapıyor.

 

Flemming College 150’den fazla bölüm imkanı sunabiliyor, orta boyutta bir okul olmasına rağmen sunduğu bölüm sayısı oldukça fazla.


Bu programlardan en popüler olanları;

· Wireless Information Networking

· Practical Nursing

· Fish and Wildlife Technician

· Project Management

· Social Services Worker

 


Sutherland ve Frost kampüslerinde bulunan ev tarzı yurt seçeneklerinden yararlanmak da mümkün. Ancak başvurular yoğun olduğu için erken davranmakta fayda var.*Peterborough, Sutherland Campus

Toronto'dan 1.5 saat


*Lindsay, Frost Campus

Toronto'dan 1.75 saat


*Haliburton Campus

Toronto'dan 2.5 saat


Ayrica Trebas Institute Ontario ile ortaklık yapan Fleming College, Toronto'da yeni bir kampüs açarak eğitimini şehir merkezine taşıdı. Business Diploma, Global Business, Project Management, Suply Chain Management gibi bölümleri Toronto kampüsünde bulabilirsiniz.


 

Eğer şimdiye kadar okuduklarınız ilginizi çekmeye yeterli olduysa, bizimle iletişime geçerek çok daha fazlasını öğrenebilir ve eğitim hayatınıza rahat bir adım atabilirsiniz.Gallery

bottom of page