top of page

Fleming College

1967 Yılında kurulan, o günden beri inovasyon ve gelişime önem veren Flemming College, kaliteli eğitime önem veren herkesi kampüslerine davet ediyor.


1967 Yılında kurulan, o günden beri inovasyon ve gelişime önem veren Flemming College, kaliteli eğitime önem veren herkesi kampüslerine davet ediyor. Okulun 3 farklı kampüsü mevcut;

 

Ana kampüsü Sutherland Campus. Peterborough şehrinde yer alan kampüs okulun en büyük ve an fazla öğrenciye ev sahipliği yapan binası. Bölümlerin büyük bir çoğunluğu bu binada.


Frost Campus; Lindsay kasabasında yer alıyor. Kampüs özel olarak çevre ve doğal kaynaklar üzerine odaklanıyor.


Haliburton kampüsü ise aynı şekilde ufak bir kasaba olan Haliburton Highlands’te yer alıyor. Yerel sanatçılar tarafından da desteklenen kampüs okulun sanat bölümlerine ev sahipliği yapıyor.

 

Flemming College 150’den fazla bölüm imkanı sunabiliyor, orta boyutta bir okul olmasına rağmen sunduğu bölüm sayısı oldukça fazla.


Bu programlardan en popüler olanları;

· Wireless Information Networking

· Practical Nursing

· Fish and Wildlife Technician

· Project Management

· Social Services Worker

 


Sutherland ve Frost kampüslerinde bulunan ev tarzı yurt seçeneklerinden yararlanmak da mümkün. Ancak başvurular yoğun olduğu için erken davranmakta fayda var.*Peterborough, Sutherland Campus

Toronto'dan 1.5 saat


*Lindsay, Frost Campus

Toronto'dan 1.75 saat


*Haliburton Campus

Toronto'dan 2.5 saat


Fleming College Toronto


Ayrica Trebas Institute Ontario ile ortaklık yapan Fleming College, Toronto'da yeni bir kampüs açarak eğitimini şehir merkezine taşıdı. Business Diploma, Global Business, Project Management, Suply Chain Management gibi bölümleri Toronto kampüsünde bulabilirsiniz.


Peki Fleming College Toronto’da okumanın ne gibi avantajları var?

Mezuniyet Sonrası Çalışma İzni (PGWP)Fleming College Toronto mezunları, 1 yıllık graduate certificate programlarından mezun olduklarında 1 yıl, 2 yıllık graduate certificate ve diploma programlarından mezun olduklarında ise 3 yıla kadar mezuniyet sonrası çalışma izni elde ediyorlar. Ayrıca, 2 farklı graduate certificate programını peş peşe (1+1) okuyarak toplamda 3 yıla kadar çalışma izni elde etmek mümkün!


TLG Live İngilizce Pathway Programı

Fleming College Toronto'da eğitim görecek öğrencilere özel olarak TLG Live online İngilizce pathway programı sunuluyor. Bu programda öğrenciler, haftalık 149 CAD yerine sadece 119 CAD ödeyerek İngilizce becerilerini geliştirme fırsatı elde ediyorlar.


Devlet Koleji Ayrıcalıkları

Fleming College Toronto bir devlet koleji olduğu için öğrenciler, Kanada'da devlet okullarında eğitim gören öğrencilerin sahip olduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirler. Eğer öğrenci ailesi ile geliyorsa, eşleri open work permit ile çalışabilir, çocukları Kanada’nın devlet okullarında eğitimine devam edebilir.Flemming College eğitim fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Eğer şimdiye kadar okuduklarınız ilginizi çekmeye yeterli olduysa, bizimle iletişime geçerek çok daha fazlasını öğrenebilir ve eğitim hayatınıza rahat bir adım atabilirsiniz.

Gallery

bottom of page