top of page

Georgian College

Ana kampüsü Berrie şehrinde bulunan Georgian College sizi güvenli ve kaliteli bir eğitime davet ediyor.


Ana kampüsü Berrie şehrinde bulunan Georgian College sizi güvenli ve kaliteli bir eğitime davet ediyor. Berrie dışında 7 farklı bölgede kampüsleri olan okul, ILAC ile ortaklığa girerek Toronto merkezde bir kampüs daha açtı.

Georgian College 125’in üzerinde farklı alanda eğitim imkanı sunuyor. Buna ek olarak homestay, ve kampüs içinde konaklama imkanları da mevcut.
Berrie, Kanada’nın en güvenli şehirlerinden biri olarak bilinmekte. Ayrıca doğal güzellikleri ve Toronto’ya yakın olması ile hafta sonu kaçamaklarının bir numaralı adresi. Okulun eğitim süresi haftalık 21 saat, o yüzden öğrencilerin hem kendilerine hem de eğitimlerine ayırabilecekleri bolca zaman kalıyor.
Georgian College eğitimin kalitesine oldukça önem veriyor. Her sınıfa verilen öğrenci sayısı minimumda tutulmaya çalışıyor. Ayrıca uluslararası öğrencilerin oryantasyonu içinde özel grupları mevcut.
Öğrenciler kampüsün sunduğu tüm imkanlardan (klinik, laboratuvar, kütüphane, spor salonu vs.) kolayca yararlanabiliyor.Ayrıca Georgian College’ın sunduğu eğitim sisteminde bölümümüzü okurken iş tecrübesi kazanma imkanınız da var.Georgian@ILAC adı altında girilen ortaklık Toronto’da yaşayan öğrenciler için oldukça faydalı bir kapı açmayı hedefliyor. Dream Building kampüsünde eğitim verilen kurumun en büyük avantajı merkezi konumu.


Georgian College eğitim fiyatları ve bölümleri hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.


Georgian @ILAC eğitim fiyatları ve bölümleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki dosyayı indirebilirsiniz.


Georgian_ILAC Viewbook
.pdf
Download PDF • 6.64MB


Eğer şimdiye kadar okuduklarınız ilginizi çekmeye yeterli olduysa, bizimle iletişime geçerek çok daha fazlasını öğrenebilir ve eğitim hayatınıza rahat bir adım atabilirsiniz.


Gallery

bottom of page