top of page

ILAC College

Kanada’ya gelmek için araştırma yapan hemen hemen herkes ILAC’in namını duymuştur...Kanada’ya gelmek için araştırma yapan hemen hemen herkes ILAC’in namını duymuştur. Merkezi konumu, mesleki olarak geçerli bölümleri ve dil okulu imkanı ile Kanada’ya gelmek isteyen öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.


Toronto ve Vancouver’da eğitim veren okul şehir hayatını tercih eden öğrenciler için fazlasıyla uygun. Her ne kadar diğer kolej ve üniversitelere oranla kampüs açısından çok fazla imkan sunmasa da, merkezi konumu dolayısıyla büyük bir avantaj sağlayabiliyor.
Konaklama imkanları olarak da geniş bir yelpazesi var. Okulun sunduğu yurt imkanları farklı paketler içeriyor. Dilerseniz 2-3 kişi ile, dilerseniz tek başınıza ya da aile yanına yerleşerek konaklama sorununu çözebilirsiniz. Toronto ve Vancouver’da 4 er farklı kampüs mevcut.
 

ILAC öğrenciler için eğitimin dışında başka hizmetler de sunuyor;


Kariyer Hizmetleri

Farklı iş imkanlarını öğrenciler ile buluşturarak iş bulma konusunda yardımcı oluyor.

Akademik Danışmanlık

Ücretsiz olan bu hizmet öğrencilerin ILAC sonrasındaki eğitim planlamalarına yardım edebiliyor.

Konferans/Webinar

İş dünyasında tecrübeli olan profesyonelleri öğrenciler ile buluşturarak kariyer planlamalarında yol gösteriyor.


 

Haftalık aktiviteleri sayesinde öğrencilere şehri tanıtıp farklı imkanlar sunabiliyor. Bu aktivitelerin öğrencilerin dillerini geliştirmeleri için büyük bir fırsat olduğuna değinmeden geçmemek gerek.


ILAC Kiss programı öğrencilerin online olarak İngilizce eğitimi alarak Kanada’ya hazırlıklı gelmelerine olanak sunuyor. Bu sayede öğrenciler Kanada’ya gelmeden dil geçerliliklerini tamamlayıp kolej ya da üniversite eğitimine başlayabiliyorlar. Ayrıca Pathway programı ile TOEFL veya IELTS sınavına girmeden ILAC’ın 87 ortak üniversite veya koleje geçiş yapma ihtimaliniz de var.
Ek olarak ILAC’in sunduğu en iyi imkanlardan biri de partner olduğu okullar. Georgian@ILAC ve Fanshawe@ILAC ile Toronto’da Kanada’nın en köklü kolejlerinde eğitim alma imkanı da var.


ILAC College eğitim fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi almak içim buraya tıklayabilirsiniz.

Gallery

bottom of page