top of page

International Business University

Kanada'da, Toronto'nun kalbine yüksek lisans yapmak ister misiniz?

International Business University, Toronto’nun kalbinde yer alan öğrenci odaklı bir üniversitedir. Okul kariyerinizle doğrudan alakalı, hızlandırılmış bir programda tamamlayabileceğiniz geniş bir yelpazede lisans ve lisansüstü programlar sunuyor. IBU’dan mezun olduğunuzda, bilgi, teknik ve kişilerarası becerilere beraber problem çözme deneyimine sahip olursunuz. Bu sayede iş dünyası ve özel sektörde, topluluk ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarda ve kamu hizmetlerinde çeşitli rollere hazır olursunuz.


IBU sunduğu sınırlı sayıdaki Bachelor ve Master programlarına odaklanarak öğrencilerin olası en iyi performansı almalarına yardımcı oluyor. 30 kişiyi geçmeyen sınıfları, birebir mentörlük fırsatları ve kariyere özel ders planları ile öğrencileri mezuniyete en iyi şekilde hazırlıyor.BCOM (Bachelor of Communication) programları size iş dünyasının tüm yönlerine hazırlayan sağlam bir temel sunar. Bu programda, en güncel teknolojiler ve iş zekası gibi modern araçları kullanarak işverenlerin aradığı bilgi, beceri, tutum ve davranışları geliştirebilirsiniz. Ayrıca program boyunca hem teorik bilgi birikiminizi hem de sosyal yeteneklerinizi uygulama fırsatı yakalayabilirsiniz. Entegre projeler ve bitirme tezi gibi uygulamalı dersler sayesinde bilgi ve becerilerinizi gerçek hayata aktarabileceksiniz.


Eğer hedefiniz MBA(Yüksek Lisans) ise Technology, Innovation and Entrepreneurship, Global Business Management ya da Financial and Management Analytics gibi bölümleri tercih edebilirsiniz. Bu bölümler ve okul hakkında daha detaylı bili almak için aşağıdaki broşürü indirebilirsiniz.


MBA_Brochure_2023
.pdf
Download PDF • 6.59MB


Neden International Business University'de MBA yapmalısınız?

Kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşıyacak bir MBA programı mı arıyorsunuz? O zaman Toronto'daki IBU tam size göre! İşte IBU'da MBA yapmanın size neler kazandıracağına dair birkaç önemli neden:


  • Uygun Fiyatlı Eğitim: IBU, Kanada'daki en uygun fiyatlı MBA programlarından birini sunarak yatırımınızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlar.

  • Hızlı Tamamlama: Programlarımızı sadece 16 ay gibi kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. Böylece zaman kazanıp daha kısa sürede kariyer hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

  • Kişiselleştirilmiş Eğitim Deneyimi: Programımız, hem profesyonel hem de kişisel olarak gelişiminizi destekleyen esnek ve kişiselleştirilmiş bir öğrenim deneyimi sunar.

  • İş Dünyasının Kalbinde Eğitim: Program, Kanada'nın iş merkezi olan Toronto'nun merkezinde gerçekleştirilir. Bu sayede sektörün önde gelen isimleriyle network kurma ve iş imkanlarına ulaşma fırsatları yakalarsınız.

  • Kolay Başvuru Süreci: IBU'ya başvuru süreci kolay ve hızlıdır. Örneğin, bazı üniversitelerde zorunlu olan İl Tahsis Belgesi gibi gereksinimler bulunmaz.

  • Çalışma İzni Uygunluğu: Mezuniyet sonrası çalışma izni (PGWP) programına katılmaya hak kazanırsınız. Ayrıca eşiniz de çalışma izni alabilir.

  • Esnek Program: Program haftada 2 gün yüz yüze ders içerir. Bu sayede çalışırken MBA yapabilirsiniz.


IBU'nun sunduğu avantajlar sadece bunlarla sınırlı değil! Teknoloji, inovasyon ve girişimciliğe odaklanan programları ile geleceğin iş dünyasına hazırlanacaksınız. Ayrıca deneyimli akademisyenlerimizden rehberlik alacak, uluslararası öğrencilerle birlikte eğitim görerek farklı bakış açıları kazanacaksınız.Gallery

bottom of page