top of page

University of Niagara Falls

Kanada'nın University of Niagara Falls (UNF) üniversitesi Niagara Şelalesi'nin kalbinde bulunur ve mezunlarını dijital bir dünyada liderlik için hazırlayan bir akademik toplumun geliştirilmesine odaklanır.University of Niagara Falls

Kanada'nın University of Niagara Falls (UNF) üniversitesi Niagara Şelalesi'nin kalbinde bulunur ve mezunlarını dijital bir dünyada liderlik için hazırlayan bir akademik toplumun geliştirilmesine odaklanır. UNF, çeşitli mesleki odaklı lisans ve yüksek lisans programları sunar. Etkileşimli ve deneyimsel eğitimi teşvik eden derinlemesine bir öğrenme ortamı sayesinde UNF, potansiyel mezunlarını seçtikleri alanlarda başarıya hazırlayan benzersiz bir akademik yolculuk sunmaktan gurur duyar.
UNF'deki her program, çevrimiçi, karma veya yüz yüze eğitim seçeneği sunar, böylece ihtiyaçlarınıza ve programınıza en iyi uyan şekilde çalışabilirsiniz. Programlarımız yıl boyunca dört dönemde sunulur, bu da bir programı ne zaman kaydolmaya karar verirseniz daha fazla esneklik anlamına gelir, aynı zamanda motive hissediyorsanız programınızı daha hızlı bir şekilde tamamlama fırsatı sunar.

UNF'ye katıldığınızda, yalnızca dünya standartlarında bir eğitim kurumuna kaydolmakla kalmaz, aynı zamanda dinamik ve çeşitli bir topluluğun bir parçası olursunuz. Dünya genelinden her yıl milyonlarca turisti ağırlayan bu şehir, çeşitli tat ve ilgi alanlarına hitap eden doğal güzelliklerle dolu, gelişmekte olan yerel işletmelerle dolu ve kültürel etkinliklerin bol olduğu sıcak bir topluluğu bulmanızı bekleyebilirsiniz. Bu şehir, küçük bir kasabanın cazibesini daha büyük şehirlerde bulunan imkanlar ve fırsatlarla birleştirir.


University of Niagra Falls bölümleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki dökümanları indirebilirsiniz.


UNF Viewbook 2024
.pdf
Download PDF • 7.76MB

Tutition Fees


 

Eğer şimdiye kadar okuduklarınız ilginizi çekmeye yeterli olduysa, bizimle iletişime geçerek çok daha fazlasını öğrenebilir ve eğitim hayatınıza rahat bir adım atabilirsiniz.

Gallery

bottom of page