top of page

KANADA'DA DİL EĞİTİMİ

hardest-part-learning-english.webp

Dil programları, genellikle Kanada'daki uluslararası öğrenciler için ilk duraktır. Dil okulları, öğrencilerin seçtikleri dilin (çoğunlukla İngilizce veya Fransızca) iletişim becerilerinde ustalaşmalarına yardımcı olur. Bu kurslar, uluslararası öğrencilerin bir kolej veya üniversiteye girmeleri ve orada başarılı olmaları için ihtiyaç duyacakları yardımı sağlar.


Uluslararası öğrenciler için dil eğitimi, dil okulları tarafından (yalnızca dil eğitiminde uzmanlaşmış) veya bir kolej veya üniversitede İngilizce veya Fransızca dil programı aracılığıyla verilebilir. Kolejler ve üniversiteler, uluslararası öğrencilerin giriş sürecini kolaylaştırmak için bir dil okuluyla da ortak olabilir.

 

Bu senaryoda, ortak dil okulunda programını tamamlayan ve gerekli performans testlerini geçen uluslararası öğrenci, akademik / uzmanlık çalışmaları için üniversiteye veya koleje giriş için dil yeterliliği açısından kabul edilebilir olarak değerlendirilir.

Anlaşmalı olduğumuz dil okulları

Kanada'da dil eğitimi için anlaşmalı olduğumuz okulları aşağıda görebilirsiniz. Bu okullar dışında da alternatif okullar mevcuttur.

red-logo.png

ILAC

Kanada'nın en bilinen dil okullarından biri olan ILAC  hem okul içinde hemde online eğitim imkanları ile öğrencilerin dil eğitimi almasını kolaylaştırıyor. Ayrıca anlaşmalı oldukları kolej ve üniversiteler sayesinde öğrenciler ILAC inglizce dil eğitimi sonrası direkt olarak Kanada kolej ya da üniversitelerine geçiş yapabiliyor.

Hansa-Language-Cetre-Logo.png

Hansa

Toronto'da bulunan ve butik eğitimi tercih eden Hansa uygun fiyatlı bir seçenek olarak düşünülmekte. Hem okul içi hemde online eğitimleri mevcut. Kampüslerinin ikisi de Toronto şehir merkezinde.

EC.Logo_.png

EC

Dünya çapında farklı ülkelerde eğitim veren EC, Toronto ve Vancouver şehir merkezlerinde de öğrencilere hizmet vermeye devam ediyor. Farklı milletten öğrenciler ile dolu olan sınıflarda ingilizce öğrenmek oldukça kolay.

Size uygun olabilecek fırsatları değerlendirebilmek için lütfen ön değerlendirme formunu doldurunuz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

bottom of page