top of page

KANADA'DA DİL EĞİTİMİ

Kanada dil programları, genellikle Kanada'daki uluslararası öğrenciler için ilk duraktır. Kanada dil okulları, öğrencilerin seçtikleri dilin (çoğunlukla İngilizce veya Fransızca) iletişim becerilerinde ustalaşmalarına yardımcı olur. Bu kurslar, uluslararası öğrencilerin Kanada kolej ya da üniversitelerine girmeleri ve orada başarılı olmaları için ihtiyaç duyacakları yardımı sağlar.

Kanada dil eğitimi

Uluslararası öğrenciler için dil eğitimi, dil okulları tarafından (yalnızca dil eğitiminde uzmanlaşmış) veya bir kolej veya üniversitede İngilizce veya Fransızca dil programı aracılığıyla verilebilir. Kanada'da kolej ve üniversiteler, uluslararası öğrencilerin giriş sürecini kolaylaştırmak için bir dil okuluyla da ortak olabilir.

DİL OKULLARI

  • The Language Gallery

Kanada dil eğitimi ILAC

ILAC

Kanada'nın en bilinen dil okullarından biri olan ILAC  hem okul içinde hemde online eğitim imkanları ile öğrencilerin dil eğitimi almasını kolaylaştırıyor.

 

Ayrıca anlaşmalı oldukları kolej ve üniversiteler sayesinde öğrenciler ILAC inglizce dil eğitimi sonrası direkt olarak Kanada kolej ya da üniversitelerine geçiş yapabiliyor.

Toronto Facilities (11).JPG
Kanada dil eğitimi Hansa

Hansa

Hansa Dil Okulu, Toronto Kanada’da, 1969 yılında kurulmuş olan, en büyük ve en resmileşmiş okullarından biridir.

Hansa, esnek ders programları ile bir çok sayıda İngilizce dersleri, çeşitli geziler, gezintiler, spor ve sosyal aktiviteler sunmaktadır. Birçok İngilizce kurslarına ek olarak, Hansa Dil Okulu, öğretmen eğitimi ve çeşitli diğer yabancı dil programları da sunmaktadır.

Toronto'da bulunan ve butik eğitimi tercih eden Hansa uygun fiyatlı bir seçenek olarak düşünülmekte. Hem okul içi hemde online eğitimleri mevcut. Kampüslerinin ikisi de Toronto şehir merkezinde.

maxresdefault.jpg
Kanada dil eğitimi EC

EC

Dünya çapında farklı ülkelerde eğitim veren EC, Toronto ve Vancouver şehir merkezlerinde de öğrencilere hizmet vermeye devam ediyor. Farklı milletten öğrenciler ile dolu olan sınıflarda ingilizce öğrenmek oldukça kolay.

Sundukları farklı İngilizce eğitim programları ile ister profesyonel İngilizce, ister genel İngilizce, isterseniz de TOELF/IELTS sınavı için İngilizce eğitimi seçebilirsiniz!

12-1.Building Facade.jpg
logo-rodape-tlgcanada-03.png

The Language Gallery Canada, Global University Systems (GUS) üyesi olmaktan gurur duymaktadır. GUS, erişilebilir ve endüstriye yönelik niteliklere sahip birlikte getirilmiş uluslararası yüksek öğrenim kurumları ağıdır.

GUS Kanada, University Canada West aracılığıyla lisans ve yüksek lisans dereceleri, Toronto School of Management aracılığıyla kariyer diploması ve sertifika programları, Trebas Institute aracılığıyla kayıt sanatlarına özelleşmiş diploma programları, Kanada Teknoloji ve İşletme Koleji aracılığıyla iş ve bilgi sistemleri alanında teknik eğitim ve The Language Gallery Canada tarafından sunulan mükemmel İngilizce dil programları sunmaktadır.

DINNING_AREA.jpg
logo_bli.png

BLI

Montreal ve Quebec'te yer alan ve hem Fransızce hem de İngilizce eğitimler sunan BLI, Fransızca eğitim almak isteyen öğrencilere farklı bir alternatif sunuyor.

Genel, akademik, iş veya sınav amaçlı İngilizce veya Fransızca öğrenmek isterseniz, hedefinize ulaşmanızda size yardımcı olacaklar.

 Başlangıç seviyesinde olan veya belirli bir alanda dil becerilerini geliştirmek isteyen ileri düzeydeki öğrenciler olsun, öğretmenlerimiz bu öğrenme macerasında size destek olacaktır.

bli-montreal-1.jpg

Kanada dil eğitimi ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

BU ARADA...

bottom of page